SSS

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fikir Portalı, çevrimiçi bir araştırma ve anket platformudur. Vermiş olduğun izinler doğrultusunda sana uygun anketler e-posta veya web sitesi yoluyla seninle paylaşılır. Fikirlerinin gücünü kullanarak araştırma ve anketlere katılabilir, karşılığında hem gerçek hayatta fikirlerinin yansımasını kullandığın ürün ve hizmetler üzerinde görebilir hem de ödüller kazanabilirsin.
Fikir Portalı’na katılmak ve fikirlerinin gücünü kullanarak hediye kazanmak için bir e-posta adresin ve cep telefonun olması yeterlidir.
Fikir Portalı’na üye olup, anketlerini cevapladıkça puan kazanacak, kazandığın puanlarla hediyeler seçebileceksin.
Yapman gereken; üye girişi yaptıktan sonra “davet et” bölümüne tıklamak ve burada karşına çıkan sayfada arkadaşının e-mail adresini yazıp göndermek. Unutma buradan puan kazanabilmek için davet gönderdiğin arkadaşın davetini kabul edip, Fikirportalı’na üye olması gerekmektedir.
Yapman gereken tek şey anketlerini zamanında ve bekletmeden cevaplamak. Unutma anket demek puan demek; puan demek hediye demek!
Üyelik sürecinde karşılaştığın tüm sorunlarla ilgili olarak bize destek@fikirportali.com e-posta adresinden ulaşabilirsin.
Şifremi unuttum'a tıklayın ve yeni bir parola yaratın.
Üyelik sözleşmesi senin Fikir Portalı’na kendi isteğinle katıldığını belirten, portalın işleyişini açıklayan bir sözleşmedir. Sözleşme seninle Fikir Portalı’nın sahibi Etik K2 Araştırma Danışmanlık İnşaat Tic. Ltd. Şti. arasında yapılır.
Bizimle paylaştığın tüm bilgiler kendi sunucularımızda saklanmaktadır. Anketlere verdiğin cevaplar ad, soyad, iletişim bilgilerinden bağımsız bir şekilde tutulmakta ve bunlar müşterilerimizle paylaşılmamaktadır.
Evet, devam edebilirsin ama unutma her anket için belirli bir süren var.
Üye girişi yaptıktan sonra “Anasayfam” bölümündeki “Anketlerden Kazanılan Puan” kısmından görebilirsin.
“Hediyelerim” bölümünden puanların doğrultusunda kullanabileceğin hediyeleri görebilirsin.
Online Forum, fikirlerini online paylaşabileceğin bir platformdur. Belirlenmiş bir konu ve konunun içeriğine göre belirlenmiş kurallar etrafında; moderatör eşliğinde fikirlerini paylaşabilir, fotoğraf ve video yükleyebilir, dosya paylaşımı yapabilir ve diğer katılımcıların fikirlerini, paylaştığı videoları, fotoğrafları ve dosyaları görebilirsin.